آلانیا املاک
و مستغلات ساخت و ساز و سرمایه گذاری

صفحه اصلی

Memoshome، گارانتی رضایت خود را برای سرمایه گذاری در املاک خارج از کشورفراهم میسازد،

  شریک و همراه شما برای خرید املاک و مستغلات و ساخت و سازدر ترکیه. 

Memoshome یک علامت تجاری ثبت شده  برای خرید  و فروش املاک و مستغلات و ساخت و سازدر ترکیه است.

ما یک آژانس املاک و مستغلات معتبر در ترکیه به شما ارائه خواص جدید از املاک و مستغلات فروش مجدد در Riviera ترکیه ( آلانیا، اوبا، جیکجیلی، توسمور، کستل، محمودلار، کارگیجاک،دمیرتاش، کوناکلی، آوسالار، بلک، آنتالیا، کمر)، فتحیه در منطقه دریای اژه، و در شهرستان جذاب از دو قاره استانبول ارائه مینماییم.

به عنوان شرکت ساخت و ساز و آژانس املاک و مستغلات  آلانیا ما در، مجموعه های آپارتمانی در آلانیا، پنت هاوس در آلانیا، ویلا در آلانیا و فروش املاک در ترکیه انتخاب و شرکت های ساخت و ساز مشهور و رساله خصوصی تمرکز کنید.

 

ما با تیم مجرب فارسی زبان خودبه شما توصیه های حرفه ای درضمینه خرید وفروش املاک و مستغلات در ترکیه و ارائه خدمات  قبل وبعد از خرید خانه رویایی خود را خواهیم کرد.

 

Memoshome  دارای بانک اطلاعاتی جامع از املاک و مستغلات با کیفیت بالا در مناطق مختلف ترکیه است . در وب سایت ما شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد املاک در ترکیه و یا یک درخواست برای انتخاب املاک و مستغلات در آلانیا مشاهده نمایید. پس از دریافت درخواست شما،  ما  در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت  و به شما  بهترین گزینه را با توجه به خواسته شما معرفی مینماییم.

عوامل املاک و مستغلات ما شما را با اطلاعات کامل در مورد منطقه و مجاور مناطق، زیرساخت ها و محوطه سازی، املاک و مستغلات در ترکیه و ویژگی های خواص در آلانیا ارائه می کنند.

ما برای شما یک ملک مسکونی، آپارتمان در ترکیه، پنت هاوس در ترکیه، ویلا در ترکیه، و یا یک ملک تجاری برای داشتن یا اجاره یاری مینماییم.

اگر شما علاقه مند به خرید یک ملک در ترکیه هستید، توصیه می کنیم از توررایگان ما بازدید نمایید Memoshome .

 

commission free
3 years payment interest
1 years payment interest

ترانسفر

شرکت ما درطول سال 7روز هفته خدمات ترانسفر را انجام میدهد

خدمات نظافت

سفارش تمیز کردن و خدمات و لذت بردن از تعطیلات خود در اولین روز و پیشنهاد دوم ما گزینه های تمیز کردن متفاوت است.

ورود مشتری

صفحه اصلی خدمات مشتریان .ورود به حساب.
با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید
با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید