آلانیا املاک
و مستغلات ساخت و ساز و سرمایه گذاری

وارث ملک در ترکیه

وارث املاک و مستغلات در ترکیه

کسب هر املاک و مستغلات سرمایه گذاری جدی است. البته، ما برنامه ریزی برای استفاده از اموال خوش و خرم و برای مدت زمان طولانی. با این حال، همه ما ابدی نیست. بنابراین، چه خواهد شد به آن اتفاق می افتد زمانی که ما رفته است؟ که اجازه داده می شود برای زندگی وجود دارد؟ پس از همه، تبدیل شدن به یک وارث به حق حتی در کشور خود کاملا پیچیده است، و هنگامی که آن را به املاک و مستغلات خارجی می آید. همه چیز می شود حتی پیچیده تر از فقدان آگاهی از زبان، قوانین و آداب و رسوم.

ارث از اموال توسط خارجی در ترکیه می گیرد با توجه به قوانین کشور که شهروندان آنها می باشد. هنگام تصمیم گیری در ارث از اموال غیر منقول، یک دادگاه ترکیه، بدون شک، برای عنوان ایجاد اسناد از کشور خود.

بنابراین، توصیه می کنیم به ایجاد و تشریفات کامل با یک عهد برای اموال واقعی ترکیه با دفتر اسناد رسمی در کشور شما، و همچنین برای ایجاد یک سند مشابه با یک دفتر اسناد رسمی در ترکیه. ساخت یک اراده در ترکیه تنها طول می کشد یک روز کسب و کار و خانواده خود را بسیاری از مشکلات را نجات دهد.

 

طیف روش بسیار ساده است. برای شروع، شما باید مدارک زیر را آماده کنید:

1 - پاسپورت خارجی خود کپی کنید و آن؛

2 - تاپو سند و کپی آن.

3 - کپی از گذرنامه های خارجی از ورثه؛

4 - 4 عکس از شما؛

5 - شماره مالیاتی در ترکیه.

 

شما همچنین نیاز به توافق در پیشبرد با ترجمه سوگند یاد کرد (کمک او خواهد شد مورد نیاز تقریبا تمام روز)، یک دفتر اسناد رسمی و دو شاهد. لطفا توجه داشته باشید که شهود باید شهروندان ترکیه باشد.

روز قبل از تاریخ برنامه ریزی شده توسط دفتر اسناد رسمی، ارسال یک کپی از پاسپورت خارجی به ترجمه به ترجمه رسمی آماده کند.

در روزی که اسناد امضا خواهد شد، لطفا با ترجمه بازدید (حضور او مورد نیاز است) یک بیمارستان دولتی برای به دست آوردن یک گواهی نامه از سلامت روان است. این گواهی فقط برای یک روز معتبر است، بنابراین شما نیاز به آمدن به بیمارستان در صبح زود: ممکن است یک صف وجود دارد، و notaries در ترکیه تنها تا 17:00 باز است.

با گواهی به دست آمده و اسناد ذکر شده در بالا شما نیاز به آمدن به دفتر اسناد رسمی. شاهدان با گذرنامه داخلی خود را نیز به آمده وجود دارد. دفتر اسناد رسمی خواهد شد متن عهد آماده کند. مترجم قسم خورده برای مورث متن نوشته شده به زبان خود / او را تفسیر کند. تغییرات را می توان در صورت لزوم ساخته شده است.

آخرین را برای یک دارایی واقعی به دست آورد در ترکیه در سه نسخه تهیه شده است. هر یک از نسخه شامل یک عکس و امضای کسی که مسائل، و همچنین امضای دو شاهد و مترجم. یک کپی است را به صاحب املاک و مستغلات دست، دوم در دفتر اسناد رسمی باقی مانده است، و دفتر اسناد رسمی یک سوم به وزارت جمعیت می فرستد.

هنگامی که لازم می شود، جانشین، مورث از املاک و مستغلات در ترکیه، با / کپی خود را از او خواهد شد، گواهی فوت و اسناد دیگر ایجاد عنوان، است برای تماس با یک وکیل در ترکیه. وکیل یک درخواست به وزارت ارسال، ارائه مدارک به دادگاه و به دست آوردن یک تصمیم دادگاه، بر اساس که به عنوان اموال را به وارث قانونی از اموال در ترکیه منتقل می کند. این حالت معمولا چند روز طول می کشد.

 

Memoshome خدمات به شما کمک خواهد برای آماده سازی تمام اسناد و سازماندهی تمام مراحل.

ما برای شما آرزوی یک زندگی طولانی و شاد در آپارتمان و یا ویلا در ترکیه خود را!

وارث ملک در ترکیه
وارث ملک در ترکیه
وارث ملک در ترکیه

فرم تماس

کد را وارد کنید

با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید
با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید