آلانیا املاک
و مستغلات ساخت و ساز و سرمایه گذاری

کستل املاک و مستغلات | پنت هاوس در کستل | پنت هاوس برای فروش در کستل

هاله آبی رنگ تراس پنت هاوس و باغ دوبلکس برای فروش در کستل آلانیا - برای فروش پنت هاوس در کستل ادامه مطالب

هاله آبی رنگ تراس پنت هاوس و باغ دوبلکس برای فروش در کستل آلانیا

124.000 € Alanya / Kestel
هاله آبی رنگ تراس پنت هاوس دوبلکس و باغ در کستل آلانیا، در یک محل آرام ساحلی با چشم انداز شگفت انگیز از Riviera، طبیعت و دریای مدیترانه
121 - 225 m²
2,3,4
2
کستل آرمانی - با دید دریا پنت هاوس و باغ طونهسس برای فروش ترکیه - برای فروش پنت هاوس در کستل ادامه مطالب Play Video

کستل آرمانی - با دید دریا پنت هاوس و باغ طونهسس برای فروش ترکیه

195.000 € Alanya / Kestel
ساخت و ساز Memoshome مفتخر است به ارائه منحصر به فرد و أوننجس کستل آرمانی ما و دوبلکس باغ با مشخصات باز به دریا، قلعه آلانیا و کوه ها است.
155,4 - 232,5 m²
2,3
2 - 3
دیزی محل اقامت - ساحلی تراس پنت هاوس برای فروش در کستل آلانیا - برای فروش پنت هاوس در کستل ادامه مطالب

دیزی محل اقامت - ساحلی تراس پنت هاوس برای فروش در کستل آلانیا

141.000 € Alanya / Kestel
دیزی محل اقامت، پنت هاوس تراس کنار دریا با فعالیت های بزرگ در محل، به طور انحصاری در کستل آلانیا مشرف به دریای مدیترانه در ارتباط با طبیعت.
130 - 180 m²
2,3
2 - 3
پادشاهی اقامت تراس پنت هاوس و باغ دوبلکس برای فروش در آلانیا - برای فروش پنت هاوس در کستل ادامه مطالب

پادشاهی اقامت تراس پنت هاوس و باغ دوبلکس برای فروش در آلانیا

100.000 € Alanya / Kestel
پادشاهی محل اقامت، پنت هاوس تراس ساحلی و دوبلکس باغ در کستل آلانیا با منظره شگفت انگیز بر مدیترانه، قلعه، طبیعت و رودخانه است
140 - 193 m²
2,3
2 - 3

پنت هاوس Kestel- یک مقصد سرمایه گذاری لذت بخش برای سرمایه گذاران

کستل یکی از این سایت ها در آن معدن قلع آغاز شده و برای اولین بار در تاریخ تمدن بشر است. سایت نهفته در کوهستان توروس و همراه در استان آنتالیا. در زمان همزمان، کستل خود را به عنوان یک سایت مهم از علاقه جهانگردی و سایت اصلی برای توسعه املاک و مستغلات ایجاد شده بود. شما را گرفتن پنت هاوس لوکس، کستل برای قیمت مناسب. ...

درباره کستل

کستل می آید در استان آنتالیا ترکیه و آن را به یک زمین است که ویژگی های زیبایی منظره استثنایی است. این سایت به عنوان یک سایت باستان شناسی دروغ گفتن بر روی کوه های توروس را جشن گرفتند و آن است که احتمالا ترین سایت باستانی معدن قلع که در عصر برنز آغاز شده است. حفاری های باستان شناسی میلیون بیش از از سفال از عصر برنز که به عنوان یادگاری قابل توجهی را برای مدت زمان گفت مخفف تولید کرده است. امروز، کستل یک مکان نخست برای توسعه املاک و مستغلات و پنت هاوس است. کستل تقاضا استثنایی در میان سرمایه گذاران برخوردار است. کستل دارای آب و هوای مدیترانه که باقی می ماند راحت طول سال. هر دو فصل تابستان و زمستان باقی می ماند دمای در محدوده خفیف و محل دریافت میزان بارش کافی است. از این رو، می توان گفت که زندگی در این سایت کاوش باستان شناسی خوشایند و راحت است.

کستل خود را به عنوان یک سایت مهم از علاقه گردشگری توسعه یافته بود. عنوان آن را با منطقه آنتالیا، منطقه ترکیه که حداکثر footfall توریستی در میان تمام مقصدهای ترکیه دریافت نهفته است، میزان قابل توجهی از این گردشگران نیز کستل بازدید به رغبت زیبایی منظره آن و کشف مکان های پر اهمیت تاریخی است. وعده در زمین را توریستی به سرمایه گذاری در پنت هاوس ارزان کستل.

سناریوی بخش املاک و مستغلات

توسعه گردشگری را افزایش می دهد تقاضا برای اقامت به موقع و همچنین برای اهداف سرمایه گذاری به عنوان مردم را دوست دارد به خود اموال، majorly به عنوان عقب نشینی خود را، در چنین جایی pictorials. هر چند، سایت پر از تپه است، هنوز هم در دسترس بودن امکانات مدرن وجود دارد و از این رو، زندگی وجود دارد که مشکل تجربه نمی کنند. داشتن پنت هاوس تعطیلات کستل، شما حتی می توانید آن را اجاره به گردشگران و از این رو، در درآمد از اموال خانه نگه دارید.

با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید
با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید